Misja firmy 

Naszą misją jest rozwijanie biznesów Klientów w Internecie, w oparciu o wysoko rentowne kampanie reklamowe. Pomagamy osiągać cele biznesowe i materializować marzenia przedsiębiorców, którzy chcą rosnąć, chcą się rozwijać i nie zatrzymują się w tym rozwoju. Dajemy im najwyższą wartość na rynku, jakiej nie otrzymają od żadnej innej tego typu agencji w Polsce. 

Rafał Bołoz 

Właściciel eveles.pl 

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Piszę obecnie doktorat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na temat innowacyjnych modeli biznesu w Internecie. Ale jestem przede wszystkim praktykiem: w biznesie, sprzedaży i marketingu działam od ponad 10 lat z sukcesami popartymi wynikami. Mam doświadczenie w rozwijaniu biznesów w różnych branżach, sam prowadzę obecnie kilka dobrze prosperujących firm, które zbudowałem od zera. 

To co mi najlepiej wychodzi i co jest jednocześnie moją pasją to właśnie biznes, sprzedaż i marketing internetowy oparty na wynikach. Dlatego nieustannie się rozwijam i cały czas inwestuję w najwyższej jakości wiedzę z zakresu marketingu internetowego. 

Teorię i praktykę przekuwam w wyniki dla moich Klientów i pomagam im rozwijać ich firmy, z czego szczerze czerpię ogromną satysfakcję – to mnie nakręca do dalszego działania.